| Wielkość | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Waga | 230g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości, zatwierdzony przez SGS |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący, MSDS |
| Punkt zamarzania | 0 stopni |
| Nazwa produktu | Dopasowane i świeże chłodne lodówki wąskie opakowania na lód |
|---|---|
| materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| rozmiar | 12,2 * 12,2 * 1,2 cm, 12,2 * 12,2 * 1,4 cm, 13,3 * 12,7 * 1,3 cm |
| Waga | 130g, 180g, 160g |
| Kolor | Można dostosować |
| rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Inside likild | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Zestaw chłodzący do lodówki chłodzącej lunch wielokrotnego użytku OEM bez BPA z płytą eutektyczną do |
|---|---|
| rozmiar | 14,5 * 9,8 * 2 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 230ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Wielkość | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | SAP + oczyszczona woda |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500 g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 19*15*2,5cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny proszek chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj chłód i świeżość |
| Rodzaj opakowania | 111 szt. w jednym kartonie |
| Rozmiar | Można dostosować |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel lub proszek chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Wielkość | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |