| Materiał | pp plastik |
|---|---|
| Materiał opakowaniowy | Eksportuj karton falisty |
| rozmiar | 110 * 23 mm, 85 * 23 mm, 33 * 45 mm |
| Pojemność | 10G, 8G |
| Kod HS | 3926909090 |
| Nazwa produktu | PCM Materiał zmieniający fazę Eutektyczna płyta zimna wielokrotnego użytku o różnych zastosowaniach |
|---|---|
| Wielkość | 24.5*24,5*2,5 cm lub na zamówienie |
| Pojemność | 1200ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |