| Rozmiar | 16*16*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Chłodnie Cienkie, wielokrotnie używalne żele Małe worki chłodzące Paczki z lodem na lunch Pudełka, w |
|---|---|
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Materiał zmiany fazy Plastik HDPE 1700 ml PCM Ice Pack Duży pojemnik na lód do lodówki |
|---|---|
| Wielkość | 39*23*2,5 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 1700ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał o przemianie fazowej |
| Nazwa produktu | Długotrwała torba chłodząca wielokrotnego użytku Ice Slim Lunch Gel Ice Pack do świeżej żywności |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Cool Bag Ice Packs Fit & Fresh Slim wielokrotnego użytku chłodzący żel chłodzący do żywności na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Tak |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 22 * 11 * 1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | Żel chłodzący |
| kolory | niebieski |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 28.6*11.2*9 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP — zatwierdzony MSDS |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | karton |
| Nazwa produktu | Fit & fresh cool coolers wąskie opakowania na lunch na lunch |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | można dostosować |