| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Zabarwienie | Biały |
| Rozmiar | 19,5*17,2*3 cm |
|---|---|
| Waga | 750G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| ROZMIAR | 18,6 * 10,3 cm, 22,5 * 13,5 cm |
|---|---|
| Waga | 250g/500g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować; |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowisko Materiały HDPE |
| Inside likild | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Specyfikacja | 13,5 * 13,5 * 2 cm, 200 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| rozmiar | 16.5 * 10.2 * 3 cm; 19.5 * 12 * 3 cm 19.5 * 17.2 * 3 cm; 23.5 * 19.5 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g; 450g; 750g; 1000g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 32,5x24,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Rozmiar | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| Rozmiar | 32,5x24,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |