| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 320 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ML |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | karton |
| Nazwa produktu | Plastikowe opakowania chłodzące z twardego HDPE klasy spożywczej do fajnej torby na lunch |
|---|---|
| ROZMIAR | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml mini chłodziarkę chłodzącą w formie smukłych żelowych wkładów chłodzących na mrożoną |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | OEM / ODM Food Grade Bento Ice Chillery Ultra cienkie opakowania z lodem dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | plastik HDPE wielokrotnego użytku |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC lub PCM |