| Wielkość | 25*20*1cm |
|---|---|
| Pojemność | 450ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | Średnica: 2,5 cm Długość: 20 cm |
|---|---|
| Waga | 80g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Rozmiar | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 17,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Zamrażarka wielokrotnego użytku z twardego plastiku Chłodnica eutektyczna Ice Pack Materiał zmiennof |
|---|---|
| Wielkość | 25*20*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 1000ML |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Najtańszy promocyjny przenośny prezent żelowy na zimno na lunch na zimno na pudełko na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Najtańszy promocyjny przenośny prezent żelowy na zimno na lunch na zimno na pudełko na lunch |
|---|---|
| Rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 100 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |