| Wielkość | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Waga | 90g,90g,50g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 70g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Waga | 230g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400 gr |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Cool Coolers Slim Wielokrotnego użytku żelowe opakowania do lodów do pudełek śniadaniowych, toreb na |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Fit & fresh cool coolers wąskie opakowania na lunch na lunch |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 70g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Chłodnie Cienkie, wielokrotnie używalne żele Małe worki chłodzące Paczki z lodem na lunch Pudełka, w |
|---|---|
| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| Nazwa produktu | Zdrowa żywność klasy Piękne opakowanie do lodu wielokrotnego użytku dla dzieci Kształt zwierząt Małe |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm, 210 ml |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |