| Nazwa produktu | Próbowałem też połączyć dwie puste butelki |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | Biały Czerwony Żółty Niebieski |
| rozmiar | 6,4 * 1,5 cm |
|---|---|
| Waga | 45g / PCS |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SOK ROŚLINNY |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | OEM / ODM Food Grade Bento Ice Chillery Ultra cienkie opakowania z lodem dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
| Pojemność | 150 ml |
| Materiał zewnętrzny | plastik HDPE wielokrotnego użytku |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC lub PCM |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Zabarwienie | Biały |
| Rozmiar zewnętrzny | 15 * 15 * 14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14 * 14 * 12 cm |
| Akcesoria | Zestaw chłodzący w kształcie fali |
| Rozmiar opakowania na lód | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| Rozmiar zewnętrzny | 15 * 15 * 14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14 * 14 * 12 cm |
| Akcesoria | Zestaw chłodzący w kształcie fali |
| Rozmiar opakowania na lód | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| Rozmiar zewnętrzny | 15*15*14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14*14*12 cm |
| Akcesoria | Zestaw chłodzący w kształcie fali |
| Rozmiar okładu z lodu | 14,5*11,5*4,8 cm |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |