| Nazwa produktu | Dostosuj przenośny pojemnik na 4 małe szczepionki do przechowywania w temperaturze 2-8 C. |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 23 * 17 * 17 cm |
| wymiar wewnętrzny | 21 * 14 * 14 cm |
| Pojemność | 4L |
| waga | 1 kg |
| Nazwa produktu | Pojemnik transportowy z nośnikiem odczynników wirusów Mini pojemnik chłodzący Do transportu długoter |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 23*17*17 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 21*14*14 cm |
| Pojemność | 4L |
| Waga | 1 KG |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | kolorowe;niestandardowe |
| Nazwa produktu | PCM Materiał zmieniający fazę Eutektyczna płyta zimna wielokrotnego użytku o różnych zastosowaniach |
|---|---|
| Wielkość | 24.5*24,5*2,5 cm lub na zamówienie |
| Pojemność | 1200ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |