| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Pojemność | 270ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie cieczą SAP |
| Kolory | Biało niebieski |
| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 320 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku długotrwałe zestawy do zamrażania na zimno do lodówki, torby na lunch, plecaki |
|---|---|
| Rozmiar | 22,5 * 13,5 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Pojemność | 500ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 320 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 100 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | Proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 18*18*2cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 14,3 * 7,7 * 3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 280g |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | niebieski |