| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |
| Rozmiar | Średnica: 2,5 cm Długość: 20 cm |
|---|---|
| Waga | 80g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | Plastik HDPE |
| materiał wewnętrzny | Żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Wielkość | 15*10*2cm /szt |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Waga | 100 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony, dostosowany |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | niebieski, czerwony, różowy, fioletowy, na zamówienie |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | dostosować |