| Wielkość | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500 g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Żel chłodzący (SAP) |
| typu | Termiczny |
| Rozmiar | 20*18*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Niebieski przenośny chłodnica w torbie lodowej ponowne użycie zamrażaliwa żelowe plecaki |
|---|---|
| Wielkość | 16,5 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Wielkość | Wymiary: 17,5*9*3,5 cm / 19*8*2 cm / 16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500ml / 350ml / 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Chłodziarka do mleka z zamrażarką, plastikowa skrzynka na lód, utrzymująca świeżość z certyfikatem F |
|---|---|
| Rozmiar | 20,5*10*5,5 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |