| Rozmiar | zaakceptuj niestandardowe |
|---|---|
| Waga | 50-100g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| Nazwa produktu | Chłodna chłodnica wielokrotnego użytku Slim Gel Cool Bag Ice Pack Lunch Ice Box dla dzieci |
|---|---|
| Rozmiar | 13,3 * 12,7 * 1,3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC |
| ROZMIAR | można dostosować |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | można dostosować |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| rozmiar | 19*7*1 cm lub niestandardowe |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 16x16x1,4 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku śliczne torby chłodzące na piwo Opakowania na lód Pe Plastikowe torebki na lód |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Rozmiar | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 22 * 11 * 1,8 cm; 21,8 * 15 * 3 cm; 23 * 19 * 4 cm |
|---|---|
| Waga | 300 g; 600 g; 1200 g |
| materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |