| Nazwa produktu | 210G Przenośne słodkie małe wielokrotnego użytku żelowe opakowania do lodu Hdpe dla dzieci Ice Pack |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| ROZMIAR | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośne plastikowe opakowania wielokrotnego użytku z tworzywa sztucznego HDPE, ultracienkie, zimne |
|---|---|
| Rozmiar | 18,5*17,5*1,2 cm, 260 ml |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Rozmiar | 19*7*1 cm lub niestandardowe |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| rozmiar | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Specyfikacja | 13,5*13,5*2cm,200g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |