| rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400 G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | Chłodzący żel SAP |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 CM / 5,04* 5,04 * 0,55 cala / każdy pakiet lodowy |
|---|---|
| Pojemność | 200 g / szt / 3 uncji / każdy pakiet lodowy |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Żel chłodzący (SAP) |
| typu | Termiczny |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / PCS |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Wielkość | 15*10*2cm /szt |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Inside likild | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Waga | 70g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | czerwony, niebieski, żółty, można dostosować |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Waga | 100 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Chłodziwo SAP CMC PCM |
| Kolory | czerwony, niebieski, żółty, można dostosować |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |