| Wielkość | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Waga | 230g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| ROZMIAR | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Nazwa produktu | 350g twarda skorupa plastikowa piknikowa torba chłodząca okłady z lodu zamrażarka kostki lodu |
|---|---|
| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Rozmiar zewnętrzny | 15 * 15 * 14 cm |
|---|---|
| Wewnętrzny rozmiar | 14 * 14 * 12 cm |
| Akcesoria | Cegła lodowa z mleka matki |
| Materiał zewnętrzny z cegły lodowej | HDPE spożywczy |
| Wewnętrzny materiał z cegły lodowej | Żel chłodzący |
| Rozmiar | 16x16x1,4 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 16x16x1,4 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Plastikowe płyty chłodzące eutektyczne, kostki lodu do długotrwałego transportu żywności |
|---|---|
| Wielkość | Wymiary: 16,3*9,5*3,8 cm |
| Pojemność | 400ML |
| Materiał zewnętrzny | Plastiki HDPE wolne od BPA |
| Materiał wewnętrzny | Superchłonny polimer |
| Nazwa produktu | Podwójne otwory twardy plastikowy szczupły chłodniejszy pasujący i świeże opakowania lodowe dla work |
|---|---|
| Wielkość | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | 25 * 20 * 1 cm Ultra Thin Gel Ice Pack do żywności, kostka lodowa wielokrotnego użytku do torby chło |
|---|---|
| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |