| Wielkość | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 12,2*12,2*2cm |
|---|---|
| Waga | 180 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| rozmiar | 16,5 * 10,2 * 3 cm |
|---|---|
| waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| rozmiar | 21 * 10 * 5,2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Proszek |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| Rozmiar | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |