| Nazwa produktu | 250 ml 2C - 8C PCM Soft Gel Ice Pack do transportu insuliny szczepionkowej |
|---|---|
| Wielkość | 18,6*10,3 cm, 22,5*13,5 cm |
| Pojemność | 250 ml, 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Nazwa produktu | Direct Freeze Pack Cooling Ice Brick Eutectic Cold Plates Przenośny blok chłodzący |
|---|---|
| Rozmiar | 21,7 * 15,8 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 550ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| rozmiar | 12,2 * 12,2 * 1,2 cm / szt |
|---|---|
| Waga | 130g / PCS |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | chłodzenie żelu SAP |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Rozmiar | 16*16*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku Eutectic Cold Plates Duże bloki zamrażarki do lodów mrożonych |
|---|---|
| Wielkość | 20*18*3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 800ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Wielkość | 7*7*1,4cm |
|---|---|
| Waga | 45G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Polimer superabsorbujący, karboksymetyloceluloza |
| Kolory | Niebieski, czerwony, różowy, na zamówienie. |
| rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400 G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | Chłodzący żel SAP |
| kolory | niebieski, można dostosować |