| Nazwa produktu | -22C duże kostki lodu materiał zmiennofazowy plastikowa zimna płyta eutektyczna do zamrażania |
|---|---|
| Rozmiar | 30 * 20 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 1000ML |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał zmiennofazowy PCM |
| rozmiar | 11,57 * 11,57 * 4,46 cm |
|---|---|
| Waga | 360g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | pcm |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 10,8 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| rozmiar | 12 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | kolorowe;niestandardowe |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 21 * 10 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 450 ml |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o wysokiej gęstości klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Superchłonny polimer |
| typu | Termiczny |
| ROZMIAR | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| ROZMIAR | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| materiał wewnętrzny | żelowy płyn chłodzący |
| Kolor | kolorowe;niestandardowe |