| Rozmiar | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na piwo do żywności Chłodziarka SAP / CMC Materiał wewnętrzny |
|---|---|
| Rozmiar | 7,5 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Ekologiczny | tak |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | Proszek |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 210ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Zabarwienie | Biały |
| Nazwa produktu | 20 * 20 * 1,5 cm kwadratowe wielokrotnego użytku twarde pojemniki na lód z tworzywa sztucznego do po |
|---|---|
| rozmiar | 20 * 20 * 1,5 cm lub dostosowane |
| ODM | Witamy |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | materiał o przemianie fazowej |