| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Mleko z piersi wstrzykiwanej wody Zdejmowane opakowanie z twardego plastiku HDPE z lodem |
|---|---|
| Rozmiar | 20,5*10*5,5 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |
| Nazwa produktu | Kompaktowy futerał Medicool Insulin Protector 2 Zestaw chłodzący do zamrażarki 10 godzin chłodzenia |
|---|---|
| Rozmiar | 17.5*7*4cm,19*8*4.5cm,20*9*5cm |
| objętość | 300g, 320g, 350g |
| Stosowanie | insulina, szczepionka, chłodziarka do leków |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Próbowałem też połączyć dwie puste butelki |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Plastikowy pakiet lodu, zestaw żelu do zamrażania do chłodzenia napojów w stojaku na wino |
|---|---|
| Wielkość | 21 * 13,5 * 1,5 lub dostosowane |
| Pojemność | 560 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Żelowy worek na lód z twardej plastikowej skorupy dla fanów |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Waga | 400g |
| Kolor | można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | Wymiary: 12,2*12,2*1,2 cm; 17,8*12,2*1,2 cm; 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ml 200ml 160ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Dopasowane i świeże chłodne lodówki wąskie opakowania na lód |
|---|---|
| materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| rozmiar | 12,2 * 12,2 * 1,2 cm, 12,2 * 12,2 * 1,4 cm, 13,3 * 12,7 * 1,3 cm |
| Waga | 130g, 180g, 160g |
| Kolor | Można dostosować |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 480g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |