| rozmiar | 20 * 12 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 600g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| rozmiar | 21 * 10 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| rozmiar | 12 * 7,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Rozmiar | 14,3*7,7*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 280g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Nazwa produktu | HDPE Plastikowy materiał zmieniający fazę PCM Ice Gel Pack Duży do lodówki |
|---|---|
| ROZMIAR | Dostosuj |
| Pojemność | Dostosuj |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał zmiennofazowy PCM |
| rozmiar | 10,2 * 3,3 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | żel grzewczy |
| kolory | Niebieski, można dostosować, MOQ to 3000 sztuk |
| Nazwa produktu | Insulin Pen Cooler Pocket Size Medical Bag do codziennego przechowywania leków |
|---|---|
| Wielkość | 17.1*3.3*1.8cm, 18.9*4.8*3.2cm, 17.3*6.4*4.1cm |
| Pojemność | 60 ml, 150 ml, 290 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 12 * 5,8 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE spożywczy |
| Wewnątrz ciecz | płyn chłodzący |
| kolory | niebieski, dostosowany |
| Rozmiar | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |