| Nazwa produktu | Dostosuj przenośny pojemnik na małe szczepionki o pojemności 4 litrów do przechowywania w temperatur |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 23*17*17 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 21*14*14 cm |
| Pojemność | 4L |
| Waga | 1 kg |
| Rozmiar | średnica: 21,5 cm, grubość: 2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 730g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 32*11*2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 580 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | +55 materiał grzewczy |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA płyta z twardego plastiku wielokrotnego użytku z zimnym lodem z nadrukowanym |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik PE |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Wielkość | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm |
|---|---|
| Waga | 380g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| rozmiar | 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 100g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| materiał wewnętrzny | żelowa ciecz chłodząca |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; |
| Rozmiar | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Dopuszczony do kontaktu z żywnością, bardzo duży, pusty, bardzo duży ekspres do butelek z termosem z |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Pojemność | Zindywidualizowane |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |