| Nazwa produktu | Cool bag Lunch Ice Pack, zestaw żelowy do zamrażania do toreb termoizolacyjnych, pudełko na lunch |
|---|---|
| Wielkość | 125 x 125 x 12 mm lub niestandardowe |
| Pojemność | 160ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 22,5*18,5*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący / SAP / CMC / PCM |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 20*12*2cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Fit & fresh cool coolers wąskie opakowania na lunch na lunch |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelową cieczą chłodzącą |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 2,4 uncji |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | 21 * 12 * 4,5 cm |
|---|---|
| Pojemność | 550 ml |
| Materiał zewnętrzny | Żywnościowy HDPE - twarda powłoka z tworzywa sztucznego |
| Wewnątrz płynu | Proszek chłodzący - Superchłonny polimer |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| Rozmiar | 3,5 x 3,5 cala |
|---|---|
| Waga | 4 uncje |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Rozmiar | 16*16*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 20*18*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | plastikowy HDPE |
| Wewnątrz płyn | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |