| Rozmiar | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 16,5*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | płyn chłodzący żel |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| rozmiar | Średnica: 2,5 cm Długość: 20 cm |
|---|---|
| Waga | 80 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| rozmiar | Można dostosować |
|---|---|
| materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Error , Not Found |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
|---|---|
| Wewnątrz ciecz | żel |
| kolory | Żółty |
| Certyfikaty | FDA SGS MSDS CPSIA |
| Rodzaj opakowania | Pudełko tekturowe |
| Rozmiar | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| waga | 200g |
| materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Nazwa produktu | Materiał zmiany fazy Plastik HDPE 1700 ml PCM Ice Pack Duży pojemnik na lód do lodówki |
|---|---|
| Wielkość | 39*23*2,5 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 1700ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Materiał o przemianie fazowej |
| Nazwa produktu | Zestaw do zdejmowanej chłodziarki do lodu z twardego plastiku HDPE |
|---|---|
| rozmiar | 20,5 * 10 * 5,5 cm |
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | proszek chłodzący |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Wewnątrz płyn | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |