| Nazwa produktu | Torba termoizolacyjna Travel Cooler Case Protector Torba chłodząca PCM Ice Pack Utrzymanie aktywnośc |
|---|---|
| ROZMIAR | 17.5*7*4cm,19*8*4.5cm,20*9*5cm |
| objętość | 300g, 320g, 350g |
| Stosowanie | insulina, szczepionka, chłodziarka do leków |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Nazwa produktu | Zatwierdzona przez FDA, twarda, plastikowa płyta wielokrotnego użytku z zimnym lodem z nadrukowanym |
|---|---|
| Rozmiar | 16,5 * 7,4 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | SOK ROŚLINNY |
| Nazwa produktu | Kwadratowe, wielokrotnie używane torby lodowe do chłodni, nietoksyczne torby chłodnicze, torby lodow |
|---|---|
| Wielkość | 125*125*12mm |
| Pojemność | 150 ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Fit & fresh Cool Coolers slim lunch packi z lodem |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo HDPE z żelowym płynem chłodzącym |
| Rozmiar | 12.2*12.2*1.2 cm |
| Waga | 130g |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 10*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Waga | 7500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płyn | Żel chłodzący |
| Zabarwienie | Biało niebieski |
| Rozmiar | 3,5 x 3,5 cala |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Typ | Termiczny |
| Rozmiar | 3,5 x 2,8 x 0,5 cala |
|---|---|
| Waga | 100G |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| rozmiar | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Wielkość | 10*10*2cm |
|---|---|
| Waga | 160g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |