| Nazwa produktu | Superchłonny polimerowy worek chłodzący Wkłady chłodzące Zamrażarka Zimne opakowania 200 ml |
|---|---|
| Rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | Superchłonny polimer |
| Nazwa produktu | Dostosuj kostkę lodu do lodówki do lodówki zastępującej lód do lodówki |
|---|---|
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm lub niestandardowe |
| Pojemność | 200 ml |
| OEM | tak |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Food Grade 350g twardy pojemnik na lód z tworzywa sztucznego Cooler Slim Ice Packs na piknik |
|---|---|
| rozmiar | 16 * 16 * 1,4 cm |
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Rozmiar | 43,6*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płyn | Super chłonny polimer / materiał zmiennofazowy |
| Zabarwienie | niebieski |
| Wielkość | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Pojemność | 480ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | Proszek chłodzący - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | Proszek chłodzący - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP - Superabsorbujący polimer |
| Rodzaj | Trzymaj puszki po mleku w niskiej temperaturze |
| rozmiar | 21 * 12 * 4,5 cm |
|---|---|
| Pojemność | 550 ml |
| Materiał zewnętrzny | Żywnościowy HDPE - twarda powłoka z tworzywa sztucznego |
| Wewnątrz płynu | Proszek chłodzący - Superchłonny polimer |
| typu | Przechowywać puszki na butelki z mlekiem zimne |
| Nazwa produktu | Przenośny, wielokrotnie używalny, chłodniejszy zbiornik do piwa, lodowa cegła, 90 ml, superabsorbent |
|---|---|
| Wielkość | 20 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Twardy plastikowy piknik uroczy zestaw lodu mini zestaw lodu Super Absorbent Polymer |
|---|---|
| Wielkość | 5*5 cm |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |