| Nazwa produktu | OEM Chłodziarka do obiadu wielokrotnego użytku Ice Brick Ultra Thin Ice Pack z żelem chłodzącym |
|---|---|
| Wielkość | 19 * 12,5 * 1 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, tak. |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | 24,5*24,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1038 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 320 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 17,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Sztywne plastikowe kostki lodu wielokrotnego użytku klasy spożywczej, torby chłodzące do pojemników |
|---|---|
| Wielkość | 15*10*2 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Dostosuj kostkę lodu zastępującą zamrażarkę do zamrażarki Lodowa kostka lodu do fajnej torby |
|---|---|
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
| Pojemność | 200ml |
| OEM | TAk |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | karton |
| Wielkość | 16,5*9,7*3 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | karton |