| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Dostosuj 200 ml cienkich woreczków chłodzących wielokrotnego użytku do zgrzewania ultradźwiękowego c |
|---|---|
| ROZMIAR | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Nazwa produktu | 210G Przenośne słodkie małe wielokrotnego użytku żelowe opakowania do lodu Hdpe dla dzieci Ice Pack |
|---|---|
| Rozmiar | 18*2,5 cm |
| Ekologiczny | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe wolny od BPA |
| Wielkość | 43,8*25*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer / materiał zmieniający fazę |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 43,8 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Nazwa produktu | Zamrażarka Gel Cute Ice Packs Box na lunch Cooler Bag, OEM Kids Cool Pack |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Pojemność | 160ml |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Nazwa produktu | Cool Bag Okłady z lodu Żel Zimny PCM Materiał zmieniający fazę do torebek / pudełek chłodzących |
|---|---|
| Wielkość | 23,5 * 6 * 3 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 330ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 43,8*25*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer / materiał zmieniający fazę |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 43,8*25*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer / materiał zmieniający fazę |
| Zabarwienie | Niebieski |