| Nazwa produktu | Przenośna, wielokrotnego użytku, plastikowa, 90-mililitrowa chłodziarka na patyczki do lodu do wina, |
|---|---|
| Wielkość | 20 * 2,5 cm lub dostosowane |
| Środowiskowe | - Tak, proszę. |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Wielkość | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | Można je dostosować |
| rozmiar | 35 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Twarda powłoka z tworzywa sztucznego HDPE |
| Inside likild | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski |
| Wielkość | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| Wielkość | 19*12,5*1 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | Chłodzenie cieczą SAP |
| Kolory | Biało niebieski |
| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 320 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Zastępca lodu chłodnie chłodnie Slim lunch Paczki lodowe Odpychacz zestaw do pojemnika żywności |
|---|---|
| Wielkość | 20*13*1,5 cm |
| Pojemność | 300 ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE wielokrotnego użytku niezawierający BPA |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Nazwa produktu | Dostosuj kostkę lodową z zamrażarką zastępującą lód do chłodnej torby |
|---|---|
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Oem | TAK |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Niebieski |