| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Nazwa produktu | Plastikowy pakiet lodu, zestaw żelu do zamrażania do chłodzenia napojów w stojaku na wino |
|---|---|
| Wielkość | 21 * 13,5 * 1,5 lub dostosowane |
| Pojemność | 560 ml |
| Materiał zewnętrzny | twarde tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 43,8 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 600 ml |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości, zatwierdzony przez SGS |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący, MSDS |
| Punkt zamarzania | 0 stopni |
| Wielkość | 29*20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Polimer superabsorbujący, CMC, PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 35*22*3cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Kolory | biały, niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ML |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 28.6*11.2*9 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - tworzywo sztuczne o twardej skorupie |
| Wewnątrz płynny | SAP — zatwierdzony MSDS |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 110g |
| Materiał zewnętrzny | Twarda powłoka HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynny | proszek |
| Rodzaj | Termiczny |