| Wielkość | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Waga | 230g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 7*7*1,4cm |
|---|---|
| Waga | 45G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Polimer superabsorbujący, karboksymetyloceluloza |
| Kolory | Niebieski, czerwony, różowy, na zamówienie. |
| Wielkość | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Waga | 230g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| ROZMIAR | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 31x11x2cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Wielkość | 13x3cm |
|---|---|
| Waga | 280G |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Materiał wewnętrzny | Pianka PU lub panele VPU |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Biała przezroczysta plastikowa skorupa |
| Rozmiar zewnętrzny | 122*69*80 cm |
| Wewnętrzny rozmiar | 109*56*66 cm |
| Objętość wewnętrzna | 402 l |
| Rozmiar | 26,5x9,7x4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 640ml |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| Rozmiar | 26,5x9,7x4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 640ml |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |