| rozmiar | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Waga | 150g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | SOK ROŚLINNY |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
|---|---|
| Waga | 1400ml |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| rozmiar | 180*105*30mm |
|---|---|
| waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 27*2.5 cm |
|---|---|
| Waga | 860g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Dopuszczony do kontaktu z żywnością, bardzo duży, pusty, bardzo duży ekspres do butelek z termosem z |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Pojemność | Zindywidualizowane |
| Materiał zewnętrzny | Plastik hdpe klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| Rozmiar | 33,5*15,5*2,7 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 43,7*24,7*3,1 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |