| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Wielkość | 43,8 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Rozmiar | 36x21x1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Wielkość | 43,8 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| Waga | 2400g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Kolory | Można je dostosować |
| Rozmiar | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Wielkość | 25*20*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Zabarwienie | Można je dostosować |
| Wielkość | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Sok roślinny |
| Kolory | niebieski, biały |
| Rozmiar | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| rozmiar | Średnica: 2,5 cm Długość: 20 cm |
|---|---|
| Waga | 80 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Rozmiar | Średnica: 2,5 cm Długość: 20 cm |
|---|---|
| Waga | 80g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |