| Rozmiar | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Torba na insulinę, torba chłodząca Pojemnik na lód ze szczepionką z logo Cooling Ice Brick Printing |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 19*8.5 cm |
| wewnątrz produktu | chłodząca cegła lodowa |
| Waga całkowita | 400g |
| rozmiar kostki lodu | 17.3*7*4 cm |
| Rozmiar | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| rozmiar | 52,5 * 32,8 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | Okrągły uchwyt na piwo wielokrotnego użytku OEM Cooler Hdpe Twardy plastik 6,4 cm x 1,5 cm |
|---|---|
| Rozmiar | 6,4 * 1,5 cm |
| objętość | 45ml |
| Stosowanie | Piwo, uchwyt na puszkę do wina |
| Materiał | HDPE+żel chłodzący SAP |
| Rozmiar | 7*7*1.5 cm |
|---|---|
| Waga | 45g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| rozmiar | 43,6*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1200g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| rozmiar | 26,8*14,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 750g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 51,5*18*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |