| Rozmiar | 32,5x24,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Rozmiar | 32,5x24,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| rozmiar | 32,5 x 24,5 x 2 cm |
|---|---|
| waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | środowisko Materiały HDPE |
| Inside likild | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Wielkość | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Waga | 4200g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | Niebieski, można go dostosować. |
| Wielkość | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g - 2000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE zatwierdzony przez FDA |
| Płyn wewnątrz | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Rozmiar | 32,5x24,5x2cm |
|---|---|
| Waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | czerwony |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana chłodziarka do lodów o pojemności 23,5 l z lodem o temperaturze -22 stopni |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 45*31*35 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 38*23*27 cm |
| Pojemność | 23,5 l |
| Waga | 2,03 kg |
| Nazwa produktu | Dostosuj przenośny pojemnik na małe szczepionki o pojemności 4 litrów do przechowywania w temperatur |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 23*17*17 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 21*14*14 cm |
| Pojemność | 4L |
| Waga | 1 kg |
| Rozmiar | 35x15x3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1500g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |