| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Nazwa produktu | Kwadratowe, wielokrotnie używane torby lodowe do chłodni, nietoksyczne torby chłodnicze, torby lodow |
|---|---|
| Wielkość | 125*125*12mm |
| Pojemność | 150 ml |
| OEM | - Tak, tak. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy PP |
| Kolor | Można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można je dostosować |
| Rodzaj | pudełko na lody |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 38,5 * 29 * 23,5 cm |
| Pojemność | 26L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Rozmiar | 38,5x20x2cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | zwyczaj |
| rozmiar | 38,5 x 20 x 2 cm |
|---|---|
| waga | 1200g |
| Materiał zewnętrzny | środowisko Materiały HDPE |
| Inside likild | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| rozmiar | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 550g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Czerwony |
| Rozmiar | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 550g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |
| rozmiar | 35 * 22 * 3 cm |
|---|---|
| waga | 1100g |
| Materiał zewnętrzny | Twarda powłoka z tworzywa sztucznego HDPE |
| Inside likild | Superchłonny polimer |
| Zabarwienie | niebieski |
| ROZMIAR | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 550g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Zabarwienie | czerwony |