| Rodzaj | Tkanina oxford 700 Izolowana Najfajniejsza Lodówka do transportu szczepionek medycznych |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 38,5 * 29 * 23,5 cm |
| Pojemność | 26L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Rozmiar | 17,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rodzaj | Tkanina oxford 700 Izolowana Najfajniejsza Lodówka do transportu szczepionek medycznych |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 38,2*38,2*38,2 cm |
| Pojemność | 27L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP klasy spożywczej |
| kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP klasy spożywczej |
| kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP klasy spożywczej |
| kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | Można dostosować |
| rozmiar | 17,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |