| Rodzaj | 700 tkanina oxford Izolowana najfajniejsza chłodna skrzynia na lód do transportu szczepionek medyczn |
|---|---|
| Rozmiar zewnętrzny | 46*30,5*35 cm |
| Pojemność | 24L |
| Używany do | Do puszek, żywności, leków, szczepionek |
| Akcesoria | Opakowania żelowe |
| Rozmiar | średnica: 21,5 cm, grubość: 2,5 cm |
|---|---|
| Pojemność | 730ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Materiał grzewczy +55 C |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | średnica: 21,5 cm, grubość: 2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 730g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Wewnątrz płyn | żel rozgrzewający |
| Zabarwienie | Niebieski, można dostosować, MOQ wynosi 3000 sztuk |
| Nazwa produktu | Niestandardowe ekologiczne kolorowe bloki lodu do fajnych pudełek 100 ml w kształcie jabłka |
|---|---|
| Rozmiar | 10*2 cm, 100 ml |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400 G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | Chłodzący żel SAP |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400 G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz ciecz | Chłodzący żel SAP |
| kolory | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE o jakości spożywczej |
| Inside likild | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | Diabetic Przenośne torby do chłodzenia insuliny z tkaniny oxford z cegłą chłodnicy z tworzywa sztucz |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*9.5*5 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 19*8*4 cm |
| Waga | 400g |
| Wewnątrz | 350 ml cegły lodowej |
| Rozmiar | 17,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Rozmiar | 17,5 * 4 * 7 cm |
|---|---|
| Waga | 400g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Zabarwienie | niebieski, można dostosować |