| Rozmiar | 23,5*19,5*3cm |
|---|---|
| Waga | 1000G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| rozmiar | 25x20x3cm |
|---|---|
| waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowisko Materiały HDPE |
| Inside likild | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |
| Wielkość | Wymiary: 35*15*3,5 cm, 19*15*1,8 cm, 25*15*1,5 cm, 25*15*3,5 cm, 31,5*17,5*1,8 cm. |
|---|---|
| Waga | 1500g 400g 550g 1000g 800g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Waga | 100 g |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | niebieski, czerwony, różowy, fioletowy, na zamówienie |
| Wielkość | Wymiary: 21*10*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 450G 600G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Superabsorbujący polimer SAP |
| Kolory | można go dostosować |
| Nazwa produktu | 90 ml bez bpa śliczna wkładka wielokrotnego użytku plastikowa chłodziarka do lodu zamrażarka na lunc |
|---|---|
| Rozmiar | 14*7,5*1 cm, 90 ml |
| OEM | TAk |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | polietylen o dużej gęstości (HDPE) |
| Płyn wewnątrz | biały pojemnik z kolorowym żelem |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Nazwa produktu | 600 ml wielokrotnego użytku płyta grzewcza eutektyczna z tworzywa sztucznego HDPE pojemniki na lód d |
|---|---|
| Wielkość | 21*10*5,2 cm, 600 ml |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Kod Hs | 3824999990 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 18x18 |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | spożywczy nylon PE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | Jasnoniebieski, niebieski, ciemnoniebieski; można dostosować; |
| Materiał wewnętrzny | pianka poliuretanowa |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo PP |
| Rozmiar zewnętrzny | 34*24,5*27,5 cm |
| Pojemność | 10L |
| Grubość PU | 50mm |