| Wielkość | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| rozmiar | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Wielkość | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel SAP - 0 stopni |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 18.3*11.2*1.6 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | szary, można dostosować |
| Waga | 100 g |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Chłodziwo SAP CMC PCM |
| Kolory | czerwony, niebieski, żółty, można dostosować |
| Świadectwa | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| rozmiar | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Waga | 200 g / szt |
| Materiał zewnętrzny | materiały HDPE środowiska |
| Wewnątrz ciecz | SAP CMC |
| kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNI |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Rozmiar | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Waga | 260g |
| Materiał zewnętrzny | PP spożywczy |
| Kolor | można dostosować |
| Rodzaj opakowania | można dostosować |
| Nazwa produktu | Niestandardowe twarde plastikowe żele Ice Eutectic Cold Plates Cooler Ice Bricks do transportu |
|---|---|
| Rozmiar | 17*11*1 cm lub dostosowane |
| Pojemność | 180ml |
| Materiał zewnętrzny | PE Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny | Sok roślinny |
| Rozmiar | 25x20x3cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | środowiskowe materiały HDPE |
| Wewnątrz płyn | SAP CMC |
| Zabarwienie | Zwyczaj |