| Rozmiar | 20*18*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo sztuczne HDPE |
| Płyn wewnątrz | płyn chłodzący |
| Zabarwienie | biały, niebieski, można dostosować |
| Rozmiar | 16*16*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 350 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 16*9.4*3.5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; niestandardowy |
| Rozmiar | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 290ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący ( SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Nazwa produktu | Wielokrotnego użytku długotrwałe zestawy do zamrażania na zimno do lodówki, torby na lunch, plecaki |
|---|---|
| Rozmiar | 22,5 * 13,5 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Pojemność | 500ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| rozmiar | 19,5*17,2*3 cm |
|---|---|
| Waga | 750g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 290ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 16*16*1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 350ML |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Waga | 1200g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 25*20*1cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |