| Wielkość | 43,8**20*2cm |
|---|---|
| Waga | 1200G |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | Niebieski |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | Wymiary: 21*11,6*3,8m |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | nietoksyczny płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Wielkość | 16,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 400G |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 130g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | środowiska materiałów HDPE |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC |
| Kolory | NIEBIESKI CZERWONY I INNE |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba termoizolacyjna dla mamy dla niemowląt worek do przechowywania mleka z pie |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 15*15*14 cm |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 400g |
| Wewnątrz | 380 ml cegły lodowej |
| Nazwa produktu | Przenośna składana chłodziarka medyczna Lekka chłodziarka kempingowa Ice Box 25 litrów |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | Torba z tkaniny Oxford |
| Materiał wewnętrzny | Materiał wewnętrzny |
| Rozmiar zewnętrzny | 45,5 * 34 * 35 cm |
| Rozmiar wewnętrzny | 38*27*25 cm |
| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Wielkość | 19*12*2cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej - twarda skorupa - bez BPA |
| Wewnątrz płynny | Nietoksyczny żel chłodzący |
| Rodzaj | Utrzymuj jedzenie w chłodzie i świeżości |
| Rodzaj opakowania | Karton |