| Wielkość | 16*16*1.4 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | Polietylen o dużej gęstości |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | Można je dostosować |
| Nazwa produktu | 20 * 20 * 1,5 cm kwadratowe wielokrotnego użytku twarde pojemniki na lód z tworzywa sztucznego do po |
|---|---|
| rozmiar | 20 * 20 * 1,5 cm lub dostosowane |
| ODM | Witamy |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej |
| Materiał wewnętrzny | materiał o przemianie fazowej |
| Rozmiar | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 26,8*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Wielkość | 20*12*2cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | SAP CMC PCM |
| Kolory | biało niebieski |
| Nazwa produktu | Dostosuj bezpieczne i nietoksyczne wielokrotnego użytku wkłady chłodzące z materiału PCM zmieniające |
|---|---|
| Wielkość | 17,8*12,2*1,2 cm lub dostosowane |
| OEM | - Tak, proszę. |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Nazwa produktu | Producent Nowa chłodziarka do szczepionek VPU do transportu krwi z izolacją termiczną |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 55x55x55cm |
| Wymiar wewnętrzny | 42x42x42cm |
| Pojemność | 75L |
| Waga | 5kg |
| Rozmiar | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2000g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Wielkość | 17,5 * 9 * 3,5 cm |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 20,3*20,3*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 760g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |