| Nazwa produktu | Nietoksyczny plastikowy pojemnik na lód o pojemności 600 ml z HDPE do chłodzenia napojów |
|---|---|
| rozmiar | 18,5 * 11,7 * 3,3 cm |
| Pojemność | 600ml |
| Kolor | Można dostosować |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Nazwa produktu | Nietoksyczne, przyjazne dla środowiska, izolowane ultracienkie okłady z żelem chłodzącym do torby na |
|---|---|
| Rozmiar | 19*12,5*1 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał | PE+SAP/CMC |
| Typ | bezludny |
| rozmiar | 21,3*14,5*4,3 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| rozmiar | 21,3*14,5*4,3 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| ROZMIAR | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 16.8*8.8*1.8cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Kolory | Niebieski |
| Rozmiar | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Waga | 800g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 40x26x4cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba chłodząca na napoje do przechowywania mleka z piersi 6 butelek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 22*15*15 cm cm |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 100 gramów |
| Wewnątrz | 600 ml cegły lodowej |