| Rozmiar | 19,5*13*4 cm |
|---|---|
| Waga | 430g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 21,5*14,5*2,5 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 18*6*1 cm |
|---|---|
| Waga | 90g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 8*7,5*2 cm |
|---|---|
| Waga | 70g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Wielkość | 12*7.8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 150 g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | żel chłodzący |
| Kolory | czerwony/niebieski/żółty/różowy/fioletowy |
| rozmiar | 17,8 * 12,2 * 1,2 cm |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE o jakości spożywczej |
| Wewnątrz płynu | Żel chłodzący (SAP) |
| typu | Termiczny |
| ROZMIAR | 29*25*3 cm |
|---|---|
| Waga | 1800g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 12.2*12.2*2 cm |
|---|---|
| Waga | 180g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |