| Nazwa produktu | Fit & Fresh Cool Cooler Slim Gel Lunch Box Cooler Pack / Ice Block OEM |
|---|---|
| Rozmiar | 25 * 20 * 1 cm lub dostosowane |
| Oem | TAK |
| Kod HS | 3824999999 |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Rozmiar | 40x26x4cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| rozmiar | 52,5 * 32,8 * 3,5 cm |
|---|---|
| waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 21,3*14,5*4,3 cm |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE |
| Płyn wewnątrz | Żel |
| Zabarwienie | Niebieski |
| Rozmiar | 40x26x4cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 18*14*2 cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Rozmiar | 19,5*13*4 cm |
|---|---|
| Waga | 430g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | PCM |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Wielkość | 19*12,5*1cm szt. |
|---|---|
| Waga | 200g / SZT |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Płyn chłodzący |
| Kolory | niebieski, można dostosować |