| Rozmiar | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Wielkość | Wymiary: 17,5*9*3,5 cm / 19*8*2 cm / 16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Waga | 500ml / 350ml / 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE klasy spożywczej |
| Płyn wewnątrz | Chłodzący żel SAP |
| Kolory | niebieski, można dostosować |
| Wielkość | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1000g |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE klasy spożywczej z twardą skorupą, bez BPA |
| Płyn wewnątrz | Żel chłodzący, nietoksyczny |
| Kolory | Biały |
| Nazwa produktu | Przenośna izolowana torba chłodząca na napoje do przechowywania mleka z piersi 6 butelek |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | 15*15*14 CM |
| Wymiar wewnętrzny | 14*14*12 cm |
| Waga | 400g |
| Wewnątrz | 380 ml cegły lodowej |
| Rozmiar | 34*23*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| rozmiar | 34*23*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Wielkość | 21*12*4,5cm |
|---|---|
| Waga | 505ml |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | żel chłodzący |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rozmiar | 34*23*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1300g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |