| Wielkość | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Wewnątrz płynny | SAP CMC PCM |
| Rodzaj | Termiczny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Nazwa produktu | Zatwierdzony przez SGS, ultra cienki żel chłodzący do lodówek z żelem chłodzącym wewnątrz |
|---|---|
| Rozmiar | 19*15*1.2 cm |
| Pojemność | 260ml |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE wielokrotnego użytku; |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC lub PCM |
| Rozmiar | 17,2*11,5*1 cm |
|---|---|
| Waga | 100 gramów |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| Rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| rozmiar | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Waga | 200g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | można dostosować |
| rozmiar | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieską cieczą; można dostosować; |
| Nazwa produktu | Zastępca lodu chłodnie chłodnie Slim lunch Paczki lodowe Odpychacz zestaw do pojemnika żywności |
|---|---|
| Wielkość | 20*13*1,5 cm |
| Pojemność | 300 ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE wielokrotnego użytku niezawierający BPA |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |
| Rozmiar | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Waga | 350g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można dostosować |
| Nazwa produktu | Superchłonny polimer wielokrotnie używalny torba chłodna torba lodówka świeża paczka żywności do tor |
|---|---|
| Wielkość | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Pojemność | 200ml |
| Materiał zewnętrzny | Plastik HDPE wielokrotnego użytku niezawierający BPA |
| Materiał wewnętrzny | SAP lub CMC |