| Rozmiar | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Waga | 3500g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Nazwa produktu | Torba termoizolacyjna Travel Cooler Case Protector Torba chłodząca PCM Ice Pack Utrzymanie aktywnośc |
|---|---|
| ROZMIAR | 17.5*7*4cm,19*8*4.5cm,20*9*5cm |
| objętość | 300g, 320g, 350g |
| Stosowanie | insulina, szczepionka, chłodziarka do leków |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Wielkość | 17,2 * 10,5 * 1 cm |
|---|---|
| Pojemność | 130ML |
| Materiał zewnętrzny | Twarda skorupa HDPE klasy spożywczej |
| Wewnątrz płynny | Żel chłodzący (SAP) |
| Rodzaj | Termiczny |
| Wielkość | 19,5*12*3cm |
|---|---|
| Waga | 450g |
| Materiał zewnętrzny | Twardy plastik HDPE do kontaktu z żywnością |
| Płyn wewnątrz | Żel nietoksyczny |
| Kolory | Biały z niebieskim żelem w środku |
| Nazwa produktu | PCM materiał zmieniający fazę uchwyt na piwo chłodnica cegła lodowa Plastik HDPE bez BPA |
|---|---|
| Rozmiar | 25*13*8 cm |
| Tom | 1500ml |
| Stosowanie | Uchwyt na piwo, wino na puszkę |
| Materiał | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| rozmiar | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Waga | 1400g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |
| Rozmiar | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 51,5*20,5*3 cm |
|---|---|
| Waga | 2600g |
| Materiał zewnętrzny | tworzywo HDPE |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Niebieski; można dostosować |
| Rozmiar | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Waga | 220g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE do kontaktu z żywnością |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | Można dostosować |
| Rozmiar | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Waga | 650g |
| Materiał zewnętrzny | HDPE klasy spożywczej; |
| Materiał wewnętrzny | żel chłodzący |
| Kolor | przezroczysty biały z niebieskim płynem; można go dostosować |